Karmazín Jiří (1932 - 2021)Oslík

olej na plátně, 40 x 65 cm, popsáno a signováno na rubu, rámováno

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč

Číslo položky: 3254
Dražba ukončena: 31.05.2022, 17:35 h