Květ Martin (1981)Martina

akryl, 100 x 70 cm, signováno vpravo dole, na rubu popis autorem, rámováno

Vyvolávací cena 23 000 Kč
Aktuální cena 23 000 Kč

Číslo položky: 3273
Dražba ukončena: 31.05.2022, 19:10 h