Chmelová Eva (1962)Veselé noci

olej na plátně, 1994, 135 x 115 cm, signováno vpravo dole, na rubu popisek, rámováno

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 12 000 Kč

Číslo položky: 3245
Dražba ukončena: 30.05.2022, 23:10 h