Květ Martin (1981)Katka

2022, akryl na desce, 100 x 70 cm, signováno, rámováno. Na rubu popsáno autorem

Vyvolávací cena 22 000 Kč
Aktuální cena 22 000 Kč

Číslo položky: 3459
Dražba ukončena: 10.11.2022, 20:50 h