Fremund Richard (1928 - 1969)Portrét malíře K. Vysušila

olej na plátně, 1953, 51 x 62,5 cm, signováno autorem na rubu. Z pozůstalosti autora

Vyvolávací cena 25 000 Kč
Aktuální cena 25 000 Kč

Číslo položky: 3468
Dražba ukončena: 10.11.2022, 21:35 h