Tichý František (1896 - 1961)Flétnista

tužka, 1952, 8,5 x 5,7, sign. vlevo dole Tichý 52 D.P., rámováno

Vyvolávací cena 4 000 Kč
Aktuální cena 4 000 Kč

Číslo položky: 427
Dražba ukončena: 05.11.2015, 20:05 h