Mizera Otta (1919 - 1952)Zátiší s rybami

kolorovaný monotyp, 1944, 16 x 23 cm, signováno a datováno vpravo dole, rámováno.

Vyvolávací cena 10 000 Kč
Aktuální cena 10 000 Kč

Číslo položky: 3588
Dražba ukončena: 28.02.2023, 20:30 h