Květ Martin (1981)Hamburk

komb.technika, 2015, 45,5 x 55,5 cm, signováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena 6 000 Kč
Aktuální cena 6 000 Kč

Číslo položky: 3591
Dražba ukončena: 28.02.2023, 20:45 h