Anderle Jiří (1936)F. Chopin - Ballade

suchá jehla, varianta s kresbou, 1/1, 48,5 x 33 cm, signováno, popsáno a rámováno

Vyvolávací cena 12 000 Kč
Aktuální cena 28 000 Kč

Číslo položky: 3622
Poslední dražitel: 670
Dražba ukončena: 07.06.2023, 17:13 h