Gross František (1909 - 1985)Dílna

litografie, 1946, 34,5 x 50 cm, sign. vpravo dole F. Gross 46, v horní části podlepeno, paspartováno

Vyvolávací cena 8 000 Kč
Aktuální cena 8 000 Kč

Číslo položky: 474
Dražba ukončena: 28.04.2016, 11:30 h