Svolinský Karel (1896 - 1986)Dívka v šátku

akvarel, 36,5 x 26 cm (výřez), sign. vpravo dole K Svolinský, rámováno

Vyvolávací cena 3 800 Kč
Aktuální cena 3 800 Kč

Číslo položky: 572
Dražba ukončena: 28.04.2016, 19:40 h