Tichý František (1896 - 1961)Pařížské střechy

suchá jehla, 1939, 14,1 x 28,1 cm, sign. uprostřed dole Tichý 42, rámováno

Vyvolávací cena 13 000 Kč
Aktuální cena 13 000 Kč

Číslo položky: 585
Dražba ukončena: 28.04.2016, 20:45 h