Janeček Ota (1919 - 1996)Pozdrav z Quiberonu

akvarel, tuš, 1946, 25,5 x 19 cm. Na dolní polovině přípis "Ještě jeden pozdrav z Quiberonu a nezapomeň na ty fotky Ota." 1.VIII. 46. Z pozůstalosti Josefa Sudka, rámováno

Vyvolávací cena 5 000 Kč
Aktuální cena 5 000 Kč

Číslo položky: 671
Dražba ukončena: 26.10.2016, 18:00 h