Číslo položky: 73
Poslední dražitel: 54
Vyvolávací cena 2 500 Kč
Prodáno za
2 500 Kč
Dražba ukončena:
Číslo položky: 241
Poslední dražitel: 20
Vyvolávací cena 3 900 Kč
Prodáno za
6 500 Kč
Dražba ukončena:
Číslo položky: 2158
Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za
6 000
Kč
Dražba ukončena:
Číslo položky: 2350
Poslední dražitel: 392
Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za
5 500 Kč
Dražba ukončena:
litografie, 17 x 13 cm, sign. vpravo dole
Číslo položky: 2351
Poslední dražitel: 153
Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za
2 100 Kč
Dražba ukončena:
Číslo položky: 2706
Poslední dražitel: 968
Vyvolávací cena 1 200 Kč
Prodáno za
1 200 Kč
Dražba ukončena: