Anderle Jiří (1936)Manipulace II. (Hommage á M. Míčko)

suchá jehla, 1976, 32,5 x 65 cm, sign. a značeno 53/70 dole uprostřed

Vyvolávací cena 6 500 Kč
Aktuální cena 9 000 Kč

Číslo položky: 1908
Poslední dražitel: 521
Dražba ukončena: 10.02.2020, 18:18 h