INTERNETOVÁ AUKCE

AUKČNÍ PROHLÍDKA DĚL PROBÍHÁ V TERMÍNU 30.10. - 22.11.
V PROSTORÁCH NAŠÍ GALERIE

Do jarní aukce přijímáme obrazy, kresby, grafiku, plastiky a fotografie

znalec na telefonu: 603284651    mail: info@galerie-lazarska.cz

NÍZKÉ AUKČNÍ POPLATKY, ŽÁDNÉ DODATEČNÉ NÁKLADY
_______________________________________________________

  • KAMENNÁ GALERIE V CENTRU PRAHY OD ROKU 1992
  • KROMĚ AUKČNÍHO PRODEJE VYKUPUJEME ZA HOTOVÉ HODNOTNÁ DÍLA
    NEBO PŘIJÍMÁME DO KOMISNÍHO PRODEJE
  • KONZULTAČNÍ A PORADENSKÁ ČINNOST ZDARMA

Vstupte do aukce

Aukční tipy

Tichý František (1896 - 1961)

Capriccio II.

suchá jehla 1947, 47 x 38,1 cm, sign. dole uprostřed Tichý 50, rámováno. V soupisu grafického díla pod č. 159.

Cena:35 000
Dražit

Tichý František (1896 - 1961)

Arlecchino (IV. stav)

suchá jehla, 1943, 37,6 x 27,8 cm, sign. vlevo dole František Tichý 46, vpravo dole nečitelná dedikace. Číslo v soupisu graf. díla č.93

Cena:30 000
Dražit

Šlitr Jiří (1924 - 1969)

Portrét

akryl, 66 x 54 cm, 1969?, sign. vpravo dole Šlitr, rám. Dílo pochází z pozůstalosti autora

Cena:30 000
Dražit

Kudláček Jan (1928)

Nastrojený kůž z Vlčnova

kvaš, 1990, 26,5 x 26,5 cm, sign. vpravo dole Jan Kudláček. Na rubu název + signatura. Publikovavá ilustrace z knihy Viju, viju věneček (Jiřina Rákosníková, Vyšehrad 1991)

Cena:11 000
Dražit

Tichý František (1896 - 1961)

Paganini V.

suchá jehla 1947, 22,3 x 18,7 cm, sign. dole uprostřed František Tichý 48 + nečitelná dedikace. Kolem podpisu stopy po vodní skvrně.

Cena:10 000
Dražit

Sukdoláková Milada (1956)

Stromy, město II.

bar. lept, 32,7 x 24,5 cm, vlevo dole 62/100, vpravo dole Sukdoláková

Cena:1 100
Dražit

Sukdoláková Milada (1956)

Stromy, město I.

bar. lept, 46,4 x 36,9 cm, vpravo dole Sukdoláková, vlevo dole 6/100, rámováno

Cena:1 000
Dražit

Tichý František (1896 - 1961)

Střechy Paříže

1935, uhel, akvarel, 28,5 x 52,5 cm, ve výřezu, rámováno. Signováno dole uprostřed Tichý 35. K obrazu přiložen posudek doc. dr. Tomáše Wintera.

Cena:60 000
Dražit

Vingler Vincenc (1911 - 1981)

Spící racek

bronzová plastika, výška 30 cm délka 38 cm, sign. na spodním okraji Vingler

Cena:55 000
Dražit

Sulek Svatopluk (1921 - 2007)

Ležící

olej na desce, 1999, 70,5 x 102,5 cm, sign. vpravo nahoře S. Sulek 99, rám

Cena:50 000
Dražit

Nepřehlédněte

Příjem děl do aukce
Více informací >

Aukční provize
Více informací >

Aktualizace aukce
Více informací >