INTERNETOVÁ AUKCE

DO AUKCE V ŘIJNU 2016 PŘIJÍMÁME
OBRAZY, KRESBY, GRAFIKY, BIBLIOFILIE, FOTOGRAFIE A SOCHY

znalec na telefonu: 603284651    mail: info@galerie-lazarska.cz

NÍZKÉ AUKČNÍ POPLATKY, ŽÁDNÉ DODATEČNÉ NÁKLADY
_______________________________________________________

  • KAMENNÁ GALERIE V CENTRU PRAHY OD ROKU 1992
  • KROMĚ AUKČNÍHO PRODEJE VYKUPUJEME ZA HOTOVÉ HODNOTNÁ DÍLA
    NEBO PŘIJÍMÁME DO KOMISNÍHO PRODEJE
  • KONZULTAČNÍ A PORADENSKÁ ČINNOST ZDARMA

Vstupte do aukce

Výběr z vydražených děl

Šíma Josef (1891 - 1971)

Orfeus (Sloup Orfeův)

kresba uhlem a akvarelem na papíře, 1957, 49 x 65 cm, sign. vpravo dole J. Šíma 57, vlevo dole dedikace "J. Kotalíkovi přátelsky". Natržený růžek vpravo dole odborně restaurován. Rámováno. Kresba byla několikrát vystavena, naposledy v Severočeské galerii v Litoměřicích a v galerii U bílého jednoročce v Klatovech (únor - květen 2003). Z pozůstalosti prof. PhDr. J. Kotalíka. K obrazu přiložena deklarace o původu díla od doc. PhDr. T. Kotalíka

Cena:650000
Podrobnosti

Šíma Josef (1891 - 1971)

Paříž Josefa Šímy

Aventinum 1927, 18 kolorovaných leptů, náklad 120 číslovaných výtisků, tento č. 85. Původní papírový obal ve velmi dobrém stavu.

Cena:330000
Podrobnosti

Šimotová Adriena (1926 - 2014)

Večerní kameny

tempera, 1964, 67,2 x 74,2 cm, sign. LD A.Šimotová 64, na rubu popis autorky. Dílo pochází z pozůstalosti ak. Jiřího Kotalíka (1920 - 1976)

Cena:300000
Podrobnosti

Dobeš Milan (1929)

Dva kruhy B/1

plastika - sklo, dřevo, 1969, 47 x 40,5 cm, vzadu popsáno autorem "Milan Dobeš 1969 Dva kruhy B/1". Z pozůstalosti prof. J. Kotalíka.

Cena:260000
Podrobnosti

Rezavý odraz

tempera, 1964, 64,3 x 51,7 cm, sign. PD A.Šimotová 64, na rubu popis autorkou. Pochází z pozůstalosti ak. J. Kotalíka.

Cena:230000
Podrobnosti

Šíma Josef (1891 - 1971)

Paříž - soubor

18 kolorovaných leptů, vydal v roce 1927 Dr. O. Štorch-Marien v nakladatelství Aventinum. Celkový počet výtisků 120, tento má číslo 31. Signováno "Šíma" na frontispice. Formát souboru 37,5 x 30,5 cm, původní zrestaurovaný přebal s nepůvodní první stranou. Celých souborů bude již pouze několik, většina skončila rozebrána a rozprodána jednotlivě.

Cena:225000
Podrobnosti

Lhoták Kamil (1912 - 1990)

Zelený terén (Bílé instrumenty)

olej na plátně, nalepeném na desce, 1972, 17,5 x 30 cm, sign. vlevo dole Kamil Lhoták 1972, původní pasparta a rám. V soupisu autorových děl uvedeno pod číslem 1592/7.

Cena:195000
Podrobnosti

Bez názvu

tempera, začátek 60.let, 64 x 81,3 cm, nesignováno, na rubu razítko "Galerie výtvarného umění Litoměřice", pochází z pozůstalosti ak. Jiřího Kotalíka (1920-1976)

Cena:120000
Podrobnosti

Trnka Jiří (1912 - 1969)

Král

uhel, akvarel, 1950, 39 x 28,5 cm, sign. vlevo dole Trnka 50, rámováno.

Cena:120000
Podrobnosti

Páry v horách

komb. technika, 1964, 25 x 34,5 cm, sign. PD A. Šimotová, rámováno.Dílo pochází z pozůstalosti ak. Jiřího Kotalíka (1920-1976)

Cena:96000
Podrobnosti

Nepřehlédněte

Příjem děl do aukce
Více informací >

Aukční provize
Více informací >

Aktualizace aukce
Více informací >