slepotisk, 1980, 33,5 x 29,5 cm, signováno...
Vyvolávací cena 8 000 Kč
Prodáno za 11 000 Kč
Číslo položky: 3976
Poslední dražitel: 1224
Dražba ukončena 14.11.2023, 22:05 h
slepotisk kolorovaný uhlem, 30,5 x 30 cm,...
Vyvolávací cena 10 000 Kč
Prodáno za 15 000 Kč
Číslo položky: 3977
Poslední dražitel: 266
Dražba ukončena 14.11.2023, 22:05 h
Antonín Sucharda jun. (1843-1911),...
Vyvolávací cena 14 000 Kč
Prodáno za 14 000 Kč
Číslo položky: 3987
Poslední dražitel: 1141
Dražba ukončena 14.11.2023, 22:26 h
olej na desce, 42 x 32 cm, signováno vpravo...
Vyvolávací cena 10 000 Kč
Prodáno za 11 000 Kč
Číslo položky: 3969
Poslední dražitel: 904
Dražba ukončena 14.11.2023, 21:33 h
Vít Skála (1883-1967) lipové dřevo, půvabná...
Vyvolávací cena 1 600 Kč
Prodáno za 1 600 Kč
Číslo položky: 3983
Poslední dražitel: 1141
Dražba ukončena 14.11.2023, 22:14 h
přelom 19.-20. století, pravděpodobně Rusko....
Vyvolávací cena 2 000 Kč
Prodáno za 2 400 Kč
Číslo položky: 3980
Poslední dražitel: 47
Dražba ukončena 14.11.2023, 22:05 h
barevné suché jehly formátu 7 až 14 cm....
Vyvolávací cena 800 Kč
Prodáno za 900 Kč
Číslo položky: 3949
Poslední dražitel: 748
Dražba ukončena 14.11.2023, 20:39 h
bar. suché jehly formátu 13,7 x 6,8 cm vše...
Vyvolávací cena 800 Kč
Prodáno za 1 300 Kč
Číslo položky: 3948
Poslední dražitel: 748
Dražba ukončena 14.11.2023, 20:39 h
komb. technika, 28 x 27,5 cm, signováno...
Vyvolávací cena 20 000 Kč
Prodáno za 32 000 Kč
Číslo položky: 3934
Poslední dražitel: 567
Dražba ukončena 14.11.2023, 19:54 h
olej na plátně, 1961, 81 x 65 cm. Signováno...
Vyvolávací cena 2 500 Kč
Prodáno za 2 500 Kč
Číslo položky: 3933
Poslední dražitel: 1265
Dražba ukončena 14.11.2023, 19:54 h
© 2024 Galerie Lazarská | E-mail: info@galerie-lazarska.cz | Telefon: +420222523739, +420603284668, +420603284651 | Nastavení cookies | Web by digiONE