Vyvolávací cena 3 000 Kč
Prodáno za 3 300 Kč
Číslo položky: 2896
Poslední dražitel: 872
Dražba ukončena 26.10.2021, 19:20 h
Emporium, 1933, lept, 14,9 x 11 cm, sign.
Prodáno za 900 Kč
Číslo položky: 2886
Poslední dražitel: 529
Dražba ukončena 26.10.2021, 18:30 h
Vyvolávací cena 1 500 Kč
Prodáno za 1 500 Kč
Číslo položky: 2894
Poslední dražitel: 197
Dražba ukončena 26.10.2021, 19:10 h
Vyvolávací cena 11 000 Kč
Prodáno za 13 000 Kč
Číslo položky: 2875
Poslední dražitel: 981
Dražba ukončena 25.10.2021, 22:20 h
Vyvolávací cena 5 000 Kč
Prodáno za 8 000 Kč
Číslo položky: 2865
Poslední dražitel: 47
Dražba ukončena 25.10.2021, 21:30 h
kresba fixem, 21 x 28,3 cm, nesignováno
Vyvolávací cena 700 Kč
Prodáno za 700 Kč
Číslo položky: 2870
Poslední dražitel: 349
Dražba ukončena 25.10.2021, 21:55 h
Vyvolávací cena 7 000 Kč
Prodáno za 13 000 Kč
Číslo položky: 2863
Poslední dražitel: 572
Dražba ukončena 25.10.2021, 21:29 h
kresba fixem, 21 x 28,5 cm, signováno
Vyvolávací cena 900 Kč
Prodáno za 1 000 Kč
Číslo položky: 2869
Poslední dražitel: 349
Dražba ukončena 25.10.2021, 21:50 h
kresba fixem, 1984, 20,5 x 28 cm, signováno
Vyvolávací cena 900 Kč
Prodáno za 1 100 Kč
Číslo položky: 2868
Poslední dražitel: 349
Dražba ukončena 25.10.2021, 21:45 h
Vyvolávací cena 4 000 Kč
Prodáno za 4 000 Kč
Číslo položky: 2856
Dražba ukončena 25.10.2021, 20:48 h